آزمون‌های نگاره با هدف بالاترین میزان تطبیق با روند کنکور در 8 مرحله برنامه‌ریزی شده است. موسسه نگاره مفتخر است که به واسطه رضایت‌مندی مستمر داوطلبان در چند سال اخیر به بالاترین جامعه آماری آزمون‌های آزمایشی دست یابد.

بی شک تحقق این هدف با ارائه برنامه‌ای مدون، سوالاتی استاندارد و منطبق با کنکور، توجه به روند و رویکرد کنکور سال‌های اخیر، همکاری با قوی‌ترین طراحان سوال کشور، چندین مرحله استاندارد‌‌سازی کنکور و در یک کلام شبیه‌سازی کامل منطق کنکور میسر گردیده است.

به لطف مشاوران با تجربه، روند بودجه‌بندی و برنامه‌ریزی آزمون‌ها به گونه‌ای انجام شده است که داوطلبان مراحل یادگیری، تثبیت و تسلط را تدریجاً طی نموده در روزهای منتهی به کنکور به اوج آمادگی دست یابند. لذا بودجه‌بندی آزمون‌های نگاره را می توان الگویی مناسب برای طراحی استراتژی مطالعاتی و همچنین ارزیابی و اصلاح مسیر در نظر گرفت.

طراحی سوال‌های آزمون توسط قوی‌ترین اساتید حوزه کنکور مدیریت انجام می‌شود و طی چند مرحله ویرایش و استانداردسازی می گردد. در سال‌های اخیر، کنکور مدیریت به گونه‌ای بوده که در هر سال، سوالات یک الی دو درس به صورت غافلگیرانه فراتر از میزان دشواری مورد انتظار داوطلبان طرح شده اند؛ به طور مثال سوالات دروس ریاضی و مدیریت تولید در کنکور97 و نیز دروس مدیریت اسلامی، ریاضی و تحقیق در عملیات در کنکور 96 شگفتی ساز شدند. با توجه به این روند، تلاش دپارتمان مدیریت نگاره در طراحی آزمون‌ها در راستای شبیه سازی تمامی حالات ممکن در جلسه‌ی آزمون خواهد بود. علاوه بر این، حضور پر شمار جدی ترین داوطلبان رشته ی مدیریت در آزمون‌های آزمایشی نگاره، فرصتی مغتنم و موقعیتی استثنایی برای قرار گرفتن در کورس رقابت فراهم آورده است.

نقشه

با ما در تماس باشید

021-41659

021-88895070

1703 ویژه تهران بدون نیاز به پیش شماره

 

آدرس: تهران - بالاتر از میدان ولیعصر (عج) - نرسیده به زرتشت - روبروی سینما آفریقا - کوچه بهمبری - پلاک30

 

ایمیل: info@negarehmanagement.ir

حاضرین در سایت

ما 42 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
کپی رایت © 1397 نگاره. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group